Про Нас

Найвища якість — найкращим виробникам
patrick-fore-16Vfy9BfLio-unsplash

ХТО МИ

ТОВ «Спілка пекарських центрів» – це група українських компаній, які спеціалізуються у постачанні сировини та технологій для підприємств хлібобулочної, кондитерської, ковбасної промисловості та групи HoReCa. Наша спілка була заснована в 2007 році десятьма найбільшими підприємствами України – лідерами у своїх регіонах.

НАША МЕТА

Уся торгівельна та маркетингова діяльність ТОВ «Спілка пекарських центрів» підпорядкована меті – бути найкращими партнерами для наших споживачів.

annie-spratt-9DkKRpI9MsQ-unsplash
tabitha-turner-yLbmZLbNILg-unsplash

ЯК МИ ПРАЮЄМО

За ці декілька років спілка вже стала одним із найбільших імпортерів сировини від виробників та постачальників з Індії, Ірану, В’єтнаму, Туреччини, Індонезії, Китаю та країн Євросоюзу.

Велика увага приділяється нарощуванню зв’язків з українськими виробниками, з якими склались дуже тісні партнерські відносини. Також , важливою рисою діяльності СПЦ є технологічна підтримка, контроль якості та ціни товару і постійна інформаційна підтримка, що дає нам можливість реалізовувати місію нашої компанії: «Найвища якiсть — найкращим виробникам».

1995

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit dolore magna aliqua.

2005

Dolor sit amet, consectetur adipiscing elit ut labore et dolore magna aliqua.

2017

Ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Discover our first-class products baked for you with love!

Our Team

Each member of our team is a specialist in his or her field